NetCRM İle Yüzünüz Gülsün

NetCRM, web tabanlı bir Müşteri İlişkileri Yönetimi uygulamasıdır. En büyük yardımcınız NetCRM, saha operasyonlarını yönetmeniz ve müşteri memnuniyeti sağlamanız adına ihtiyaç duyduğunuz tüm verileri ve fonksiyonları içerir.

Tüm Hakimiyet Sizde

İster bilgisayar, ister akıllı telefon, ister tablet sahibi olun; NetCRM ve Mobil CRM’in sunduğu pratik fonksiyonlar sayesinde işinize ve sahaya hakimiyet, size parmak ucunuz kadar yakındır.

Kullanım Özellikleri Ve Sağladığı Kolaylıklar

NetCRM sayesinde mevcut ve potansiyel müşterilerinize ait tüm bilgilere aynı noktadan ulaşabilir; satış fırsatlarını, tekliflerinizi, siparişlerinizi ve satış öncesi süreçlerinizi bir iki tıkla yönetebilirsiniz.

Bayilerinizin ve sahadaki satış ekibinizin müşterilerle gerçekleştireceği görüşmeleri NetCRM ile planlayabilir, gelişmelerin sonuçlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Müşterilerinizin satış sonrası hizmet ve ürün taleplerini NetCRM ile yönetebilir, böylece müşteri ilişkilerinin her aşamasını kayıt altına alabilirsiniz.

NetCRM, size müşteri odaklı çözümler sunar. Her müşterinize özel fotoğraf, firma logosu, ses kaydı gibi belgeler ekleyebilir, müşteriler, ürünler, teklif ya da siparişler için hangi bilgileri takip etmek istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz.

Satış temsilcileriniz ve bayilerinize fırsat ve görevler atayabilir; hatırlatma fonksiyonları, paylaşım duvarları, dijital pazarlama ve anket sistemleri sayesinde satış/pazarlama performansınızı maksimuma ulaştırabilirsiniz.

İçiniz Rahat Etsin

NetCRM'in sağladığı gelişmiş arama fonksiyonu sayesinde aynı anda tüm belgeler arasında arama yapabilir, 360° ekran özelliğini kullanarak müşteri, ürün ve satış kanalına ait tüm bilgileri tek bakışta görüntüleyebilirsiniz.

Kolaylıkla oluşturacağınız müşteri anketlerini internet üzerinden yayınlayabilir, müşteri memnuniyeti hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Satış temsilcileriniz ve bayilerinize sipariş ve görüşme görevleri atayabilir, e-posta bildirim ve hatırlatma iletileri yaratarak ekibinizin müşteri deneyimi performansını maksimuma ulaştırabilirsiniz.

NETSIS Temelset entegrasyonu sayesinde cari, stok, teklif ve sipariş süreçlerine ilişkin tüm adımlar senkronize çalışır. Sarf edilen ekstra efor, veri kaybı ve mükerrer veri girişi, böylece son bulur.

Ayrıca, tüm departmanlarınız sisteme girilen her yeni bilgiye, her yeni siparişe, mevcut stok durumu ve satış fırsatlarına dair güncellemelerden anında haberdar olur.

NetCRM; çapraz çalışan fonksiyonları sayesinde azami müşteri memnuniyeti sağlayarak marka değerinizi artırmanıza yardımcı olur. Analitik CRM yaklaşımı sayesinde, sistemde biriken ve otomatik olarak arşivlenen tüm verileri, dilediğiniz an dilediğiniz noktada analiz ederek daha isabetli karar verebilme şansı kazanır, hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Bunların yanı sıra, sistemin size kazandırdığı hızlı ve esnek raporlama yeteneği sayesinde zaman, emek ve maliyet kayıplarınız ortadan kalkar.

Rakiplerinizi Takip Edin Ve Yeni Fırsatlar Yaratın

NetCRM, sistem içinde oluşturduğu veri saklama özellikleri sayesinde başarıyla sonuçlanan bir satış fırsatını ne zaman ve hangi fiyatla kazandığınızı kaydeder.

Böylece siz de hangi rakibinize karşı hangi nedenden dolayı kazandığınızı veya kaybettiğinizi hızla analiz edip, yeni stratejiler çizebilirsiniz.

Müşterilerinizi Tanıdığınızı Onlara Hissettirin

Yeni bir müşteri kazanmak, eski müşterinizi elinizde tutmaktan kat kat daha maliyetlidir.

NetCRM'in sağladığı uygulamalar sayesinde eski müşterilerinizi hizmet ve ürün kalitenizle mutlu ederken, siz de hızla yeni müşteriler kazanmanın mutluluğunu yaşayın.

Teknik Özellikler

iOS (iPhone, iPad) ve Android işletim sistemli cihazlarda çalışabilen Mobil NetCRM uygulaması ile sisteme yüklü tüm verilere her noktadan erişim.
ERP sistemlerinden bağımsız çalışabilme.
NETSIS ERP sistemi ile entegre çalışma özelliği.
İşletmenizin veri arşivinde yer alan MS Office Excel dosyalarından müşteri, ürün ve irtibat bilgilerini NetCRM sistemine kolayca aktarabilme.
Sistemdeki ürün, müşteri ve irtibat bilgilerinin istendiği anda MS Office Excel formatında dışarı aktarım fonksiyonu.
"Sayfam" ekranı sayesinde sık kullandığınız alanlara tek bakışta hakimiyet.
SMS, e-Posta gönderimi ve "Duvar" uygulamaları sayesinde alternatif iletişim seçenekleri.
"Akıllı arama" özelliği sayesinde, kullanım sırasında sıkça ihtiyaç duyulan ürün, müşteri bilgileri, aktivite ya da e-Posta gibi içeriklere kolay ulaşım.
Satış süreciyle ilgili sahada görevli kullanıcılara görev atama özelliği ve bu görevlere ait hatırlatmalar.
Müşterilerle gerçekleştirilen her türlü yazışmayı takip imkanı.
Satış aktivitelerini ve tanımladığınız kullanıcı görevlerini MS Outlook ya da Google takviminize otomatik olarak ekleme imkânı.
Müşteri, fırsat, ürün, aktivite gibi kayıtların kayıtlı tarihçesini tek bakışta görüntüleme özelliği ve sınırsız sayıda not girme olanağı.
"Rapor" modülü ile serbest raporlama.
Türkçe, İngilizce ve Rusça dil desteği.

NetCRM İle Hedefe Kilitlenin

Pazarlama

Kaynaklarınızı ve bütçenizi verimli kullanın!

Her yıl, hizmet ve ürünlerimizin reklâmları ve markamızın tutundurma faaliyetleri için kayda değer büyüklükte bütçeler ayırır, müşterilerimizle en sağlıklı iletişimi sağlamak için yeni yollar ararız. Bütçenizi daha etkin kullanmak istiyorsanız, NetCRM'i deneyin.
 • Doğrudan pazarlama aktiviteleriniz sırasında oluşturduğunuz "aday müşteriler" listesini toplu olarak MS Office Excel'den NetCRM'e aktarın; bu etkinlikler sırasında gerçekleştirdiğiniz temaslar sonucunda kazandığınız yeni müşterileri kolayca takip edin.
 • Aday ve potansiyel müşterilerin tüm bilgilerini arşivlerken segmentlerini ve kategorilerini tanımlayın; yaratabileceğiniz künyeler sayesinde müşteri firmanın tüm yetkililerine ait iletişim bilgilerini toplu yönetin.
 • Yeni müşterinize hangi yolla ulaştığınızı, müşterinizle tanışma anında sisteme not edin. Böylece, hangi pazarlama ve reklâm aktivitenizin size daha efektif bir şekilde yeni müşteri kazandırdığını ölçümleme şansı kazanın.
 • Hangi satış aktivitenizin hedeflerinize ulaşmak adına size daha çok fayda sağladığını tespit edin. Pazarlama bütçenizi düzenlediğiniz etkinliklerin verimini ölçerek yönetin.
 • NetCRM, rakiplerinizin ve rakip ürünlerinin kaydını tutabilmenize de yardımcı olur. Aday ve potansiyel müşterilerinizden rakiplerinizle iletişimde olanlar için rekabetçisatış taktikleri kullanın.
 • Aday müşteriler ve potansiyel müşterileriniz için detaylı sınıflandırma listeleri tasarlayın, e-posta gönderimlerinde bu listelerden yararlanın.
 • Birebir pazarlama faaliyetlerinizde gönderdiğiniz e-postalara web içerikleri ekleyip, e-postaların okunup okunmadığını görüntüleyin.
 • Tüm fuar, seminer, reklâm etkinliklerinizin maliyet bilgilerini detaylı şekilde sistemde arşivleyin; sınırsız sayıda ek alan ve etiket ekleyebilme özelliği sayesinde bilgilerinizi sınıflandırın.

Satış

Satış ekibiniz sadece işine odaklansın!

Satış ekibinizin mevcut CRM sisteminize düzenli kayıt giremediğinden veya kayıt girmek ve kayıtları düzeltmek ile çok zaman harcadığından şikayetçiyseniz artık bunları sorun etmeyin. NetCRM'in e-posta ve takvim ile senkronize çalışan pratik yapısı sayesinde, kayıt girişi ve müşteri takibi artık yük olmaktan çıkıyor.

Felaket "geliyorum" desin!

İçinizden bir ses değil; gerçek veriler size "satışlar düşecek" sinyali veriyor.

NetCRM, satışlarınızı artırmak adına mevcut reklâm ve pazarlama faaliyetlerinizin ne derece verimli olduğu konusunda size objektif bir bakış açısı yakalama imkânı sunar. Ayrıca, satış tahminlerinizi grafikleştirerek hedeflenen satışa nasıl ulaşabileceğinize dair yeni stratejiler yaratmanıza yardımcı olur.

Kötü haber tez duyulsun!

Hangi müşteri adayınızı hangi rakibinize kaybettiniz, satışlarınız neden düşük gidiyor, yeni ürününüzün AR-GE'si neden planlanan tarihte bitmedi, en önemsediğiniz müşterinizin iletişim verileri sistemde nasıl kaybolmuş, mevcut müşterilerinizin şikayet bildirimlerinde niye artış var?

Bu sorulara cevap arayarak zaman kaybetmek yerine öyle bir sistem kurun ki, tıpkı vücudumuzdaki merkezi sinir sistemi gibi tüm veriler, beyne anında iletilsin.

Yöneticiler ve patronlar her zaman iyi şeyleri duymaktan hoşlanır. Ancak her kötü haber, aslında içinde "iyi" bir deneyim fırsatı barındırır.

NetCRM ile kötü haberleri tez duyun, vakit kaybetmeden çözüm bulun.

 • Mobil CRM'in size sağladığı olanaklar sayesinde müşterilerin adres bilgilerini harita üzerinde tanımlayın; size en yakın müşterileri sorgulama fonksiyonu, işinizi kolaylaştırsın. Böylece, aynı bölgede faaliyet gösteren potansiyel müşterilerinize güncel ve onlara tanıdık gelecek referanslar sunma şansını yakalayın.
 • Aday müşteriler ve potansiyel müşteriler için daha önce gerçekleştirilmiş tüm aktiviteleri görüntüleyerek yeni satış stratejileri oluşturabilme imkânından faydalanın.
 • Satış yöneticilerinin, tüm satış ekibinin gerçekleştirdiği aktiviteleri takip edebilmesini; ekip üyelerinin birbirlerine iş atayabilmesini ve otomatik e-postalar ile ekip içi bilgilendirme olanağı sağlayın.
 • Satış ekipleri, takvim üzerinden pratik bir şekilde aktivitelerini ve işlerini planlasın; planlanmış işler için hatırlatma uyarıları atasın.
Kazanan takımlar kurun!

NetCRM Duvar Uygulaması'ndan yararlanın; şirket çalışanlarınız ve iş ortaklarınız her türlü dosya, sunum, video ve benzeri içeriği paylaşırken şirketinize özel ve güvenli sosyal medya uygulamasını deneyimlesin. Üstelik tıpkı Facebook kullanır gibi kolay ve hızlı!

Takımınızın performansını yükseltin!

Kampanya duyurusu satış elemanınıza ışık hızında ulaşsın; satış temsilciniz toplantıya başlarken yeni kampanyanın detaylarına tam donanımla hakim olsun. Dünyada ve Türkiye'deki tüm bayileriniz, yeni ürününüzün montaj videosunu aynı anda izlesin. Tüm şirket yöneticileriniz satış direktörünüzün açıkladığı "2. Çeyrek Satış Raporu"nu anında görsün. Yeni proje uzmanınız müşteri karşısında deneyimli proje liderinin desteğine ihtiyaç duyuyorsa toplantılara güvenle girsin.

Tüm çalışanlarınız arasındaki iletişimi artırırsanız, özlenen takım ruhunu kolayca oluşturursunuz. Mobil NetCRM Duvar Uygulaması ile fark yaratacak önemli bilgiler, ilgili ekibinize eksiksiz olarak anında ulaşır.

 • Ekip içi iletişim için kullanıcılar birbirlerinin duvarlarını takip edebilirken, kullanıcılara program içerisinden otomatik bildirimler ve e-postalar ulaşsın.
 • Satış ekibiniz NetCRM Duvar Uygulaması'nın desteği sayesinde şirket, ürün ve hizmetlerinize dair her türlü videoyu paylaşabilsin; üstelik videolara yorum eklensin.
 • Şatış yetkiliniz potansiyel müşteriniz ile bir toplantıya girmek üzereyken o sırada ürünle ilgili yeni bir satış kampanyası açıklandı. Yeni duyuruyu anında duvarında gören satış yetkilinize böylece en doğru satış stratejisini çizebilme olanağı sağlayın; hata payını ortadan kaldırın.
 • Dünyada ve Türkiye'deki tüm bayileriniz yeni ürününüzün kurulum, montaj videosunu aynı anda izlesin veya yeni hizmetinizin, kampanyanızın uluslararası lansmanına tanık olsun.
Fırsatları siz yaratın!

Ne kadar planlısınız? Ekiplerinizin performansını takip edip ölçümleyebiliyor musunuz? Satış ekibinizin başarı ölçütlerini hedeflerinize uyumlu olarak belirleyebiliyor musunuz?

Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgâr yardım edemez. NetCRM ile hedefe kilitlenin!

 • Satış süreçlerini "Fırsat", "Teklif" ve "Sipariş" başlıkları altında takip edip, her operasyona ait dökümanları ayrı ayrı arşivleyin.
 • Açılmış bir fırsatın üzerinden teklifler oluşturun, daha sonra bu teklifleri sipariş kaydına dönüştürün.
 • Bu süreçlerde hangi kalem ürün veya hizmetin kime, ne fiyatla, nasıl satıldığını ya da önerildiğini tahmini satış olasılıklarıyla takip edin.
 • Sıcak satış imkânı doğduğunda "fırsat yaratarak" satış sürecini kolaylıkla takip edebilme yeteneği kazanın.
 • Yaratmış olduğunuz "fırsat"a istinaden gerçekleştirilen ziyaretleri, sunumları, görüşmeleri ve toplantıları kayıt altına alın.
 • Satış olasılığının hangi durumdan ne duruma geldiğini "fırsatın tarihçesi" üzerinden izleyin.
 • Fırsatlara istinaden verilen tekliflerin tüm sürümlerinin birbirine bağlı olarak takibini yapın; isterseniz fırsata ve teklife dair hazırlanan ek belgeleri daha sonra kolayca hatırlamak için sisteme ekleyin.
 • Hangi ürün veya hizmetlerinizle hangi müşterilerinizin ilgilendiğini görüntülerken, kimlerin hangi ürün veya hizmetinize sahip olduğuna bakarak yeni satış fırsatları tasarlayın.
 • Sözleşmesi bitecek müşterileri kolayca ve fırsatları kaçırmadan görüntüleyin; sözleşmesi biten müşteriler için otomatik "yeni fırsat" oluştururken sözleşmenin yenilenmesinden sorumlu olacak kişiyi bu görevi üstlendiğine dair otomatik e-posta ile bilgilendirin.
 • Fırsatları nasıl kazandığınızı veya hangi rakibe karşı neden kaybettiğinizi sadece birkaç işlemle arşivleyin ve sonraki satışlarda dikkate alınması gereken hususları raporlayarak diğer kullanıcılar ile paylaşın.
 • İstendiği taktirde, satış ekibinin ve bayilerin gerçekleştirdiği ürün veya hizmet satışlarını ayrı ayrı takip edin; oluşan fırsatlar anında bayilere atanabilsin ve aynı anda size otomatik bilgilendirme yapan e-postalar ulaşsın.
 • Kurum içi ve kurum dışı satışları ayrı ayrı izleyin.
 • Kabul edilen teklifleri en pratik ve hızlı şekilde siparişe çevirin; ekibinizi gecikmelerden haberdar edin.
 • Portföyünüzde yer alan öncelikli müşterilerinize özel listeler tasarlayın ve bu müşteri listelerine toplu e-posta göndererek kampanyalarınızdan, yeni ürün ve hizmetlerinizden müşterilerinizi haberdar edin.

Her türlü detaya hakim olun, hizmet kalitenizi yükseltin

Şirket başarısının en önemli sırrı şirketin mevcut müşterilerinin memnuniyetini sağlamak ve yönetmektir.NetCRM müşterilerinize sunduğunuz hizmetlerin süreçlerini takip ederek hem destek ekibinizin performansını ölçmenizi sağlar; hem de hizmet kaliteniz konusunda içiniz rahat olur.

Servis yönetimi kalitenizi yükseltecek NetCRM uygulaması sayesinde her aşamadan haberiniz olsun; süreci anlık olarak takip edip kritik operasyonlar için zaman kaybetmeden harekete geçin.

 • Müşterileri kullandıkları ürün ve hizmetlere göre ayrı ayrı sınıflandırarak görüntüleyin.
 • Müşterilerden gelen tüm hata, istek, şikayet ve yardım taleplerini kayıt altına alıp, bu kayıtların hangi ürün ya da ekip ile ilgili olduğu bilgisini arşivleyin.
 • Müşterilerden gelen destek taleplerini satış ekibinizdeki kullanıcıların birbirlerine otomatik e-posta gönderimleri ile iletmesini sağlayın.
 • Bir taleple ilgili saha ekibinizdeki kullanıcının yapmış olduğu her türlü işlemi kayıt tarihçesinden izleyin.
 • Girilen taleplerle ilgili açık, çözülmüş ya da kapatılmış kayıtların yüzdesi gibi istatistikleri grafiksel olarak görüntüleyin.
 • Günü geçmek üzere olan talepleri grafiksel ortamda takip ederek, sürece zamanında müdahale şansını kaçırmayın.
 • Servis elemanlarınızın müşterilerinizin taleplerine ne hızla cevap verdiğini ölçümleyin.
 • Servis veya tedarik elemanlarınızın firmanız adına vermeyi taahhüt ettiği hizmette ne kadar dakik olduğundan haberdar olun; ekiplerinizin performansını analiz edip raporlayın.
 • Olumlu ve olumsuz sonuçlanan tüm talep ve şikayetlerin takibini kolayca gerçekleştirin.

Müşterilerinize onları tanıdığınızı hissettirin

Hedeflerinize ulaşmak için önce müşterilerinizden yardım alın. Dilediğiniz formatta ve sayıda anket tasarlayın; hazırlanan anketleri sadece bir müşterinize veya önceden hazırlanmış toplu müşteri listenize tek tıkla gönderin.

 • "Müşteri Kullanım Alışkanlıkları" anketi sayesinde Ar-Ge çalışmalarınız için en sağlıklı veriye birinci elden ulaşın.
 • "Müşteri Talep Anketi" ile yeni siparişler toplayın; müşterilerinizin en çok talep ettiği ürünleri tespit edin.
 • Müşterilerinizle paylaşacağınız "Hizmet Performansı Anketi" sayesinde aksayan noktaları kolayca tespit edip, kalite standartlarınızı yükseltin.
 • Anketlerin değerlendirme sonuçlarını ve ortalama skorlarını görüntüleyip, en güncel verileri yönetim, saha ekibi ve bayileriniz ile hızlı ve kolayca paylaşın.

Her türlü senaryoya hazırlıklı olun!

Potansiyel müşteriniz ürünleriniz hakkında bilgi almak için sizi arar.
Müşteriniz ürünleriniz ile ilgili problem yaşadığını bildirir.
Müşteriniz her an farklı taleplerde bulunabilir.
En kıdemli satış temsilciniz aniden işten ayrılır.
Bizi Arayın
444 0 182
Netsis'i Tercih Edenler